Jak poprawnie i bezpiecznie dokonać zamiany zawodników ?

Przedstawiamy Wam krótką instrukcję dotyczącą zamiany zawodników na liście startowej drogą kupna / sprzedaży pakietu.

Osobom kupującym pakiet z ogłoszenia w Internecie postępowanie wg poniższych kroków pomoże zweryfikować czy kupując pakiet nie jesteście oszukiwani.

  1. Jeżeli zgłasza się do Was ktoś z pakietem to odsprzedania to zanim dokonacie przelewu na jego konto proponujemy zacząć od sprawdzenia czy taka osoba faktycznie widnieje na naszej liście startowej 🙂
  2. Następnie prosimy aby osoba sprzedająca pakiet napisała do nas maila z informacją o rezygnacji ze swojego miejsca startowego używając w tym celu adresu email zgłoszonego podczas rejestracji. Sugerujemy do korespondencji dołączyć od razu osobę nabywającą pakiet. Prosimy o zamieszczenie w mailu konkretnych informacji – deklaracji o rezygnacji z miejsca, podania imienia i nazwiska osoby, na którą chcecie przepisać pakiet, podania linków do biegów kwalifikacyjnych osoby, na którą przepisujecie pakiet. Jeżeli osoba ta brała udział w losowaniu to sami sprawdzimy wymogi kwalifikacyjne.
  3. Jeżeli jesteś osobą kupującą możesz zawsze skontaktować się z nami przez email – biuro@ultramaratonkarkonoski.pl aby zweryfikować rezygnację osoby sprzedającej pakiet. Na potwierdzenie osoba rezygnująca może Wam także zawsze wysłać screena maila pisanego do nas.
  4. Zakładając, że wszystko się zgadza i nowa osoba została pozytywnie zweryfikowana, zostaniecie poproszeni o wykonanie przelewu w wysokości 50 zł na to samo konto, na które przelewaliście wpisowe. W tytule prosimy wpisać z kogo na kogo jest przepisywany pakiet.
  5. Po zaksięgowaniu przelewu zamienimy Was na liście.

Prosimy – kupując pakiet w internecie nie wykonujcie przelewu za wpisowego dopóki nie upewnicie się, że dana osoba faktycznie pakiet posiadała i zgłosiła nam swoją rezygnację.

 

 

Partnerzy

Dofinansowanie

Patronat

Patroni Medialni