Drodzy Zawodnicy!
Ważne informacje dla Was:
 
 
 
🔹 BIURO ZAWODÓW – znajduje się na Hali Widowiskowo-Sportowej w Karpaczu, przy Deptaku, ul. Konstytucji 3 maja 48b
Biuro czynne będzie w piątek w godzinach 15 – 22.
 
Ważne:
– Najpierw odbieracie pakiet. Pakiet można odebrać tylko osobiście. 
– Jeżeli zamawialiście coś dodatkowo – bluzę (podczas zapisów), GPSa, zamówienia ze sklepiku online –  będą do odebrania przy stanowisku „punkt INFO”
 
🔹 GPSY – Cały czas można jeszcze zamówić nadajnik GPS do śledzenia zawodników online oraz brakujące elementy wyposażenia obowiązkowego – tutaj.
 
🔹 Po większe zakupy zapraszamy do Natural Born Runners – jak zwykle od 10 lat będą z nami na miejscu w Karpaczu. Nadal możecie używać kodu „ZUK”, który daje Wam 15% zniżki. Zamówienia złożone do czwartku do godziny 13 będzie można odebrać na stoisku NBR w Karpaczu.
Sklep online – tutaj
Poradnik NBR „Co zabrać na ZUK-a” – tutaj
 
 
 
🔹 Spod Hali Widowiskowo-Sportowej w sobotę rano będą wyjeżdżać autobusy na Start. Przy wejściu do autobusu, będzie sprawdzany sprzęt obowiązkowy. Zbiórka przy autobusach rozpoczyna się o godzinie 5.30, autobusy wyjeżdżają 5:45-6:15. Na autobus nie trzeba się wcześniej zapisywać.
 
🔹 START biegu znajduje się w Szklarskiej Porębie na tzw. wyższym Parkingu pod Kamieńczykiem (kliknij tutaj żeby zobaczyć lokalizację na Google Maps). Miejsce to znajduje się poza miastem, przy szosie prowadzącej do Jakuszyc. Jeśli nocujecie w Szklarskiej i chcecie dojść na start – sprawdźcie wcześniej ile Wam to zajmie.
Uwaga! Parking w warunkach zimowych jest niewielki. Sukcesywnie wjeżdżać będą tutaj autobusy z Karpacza dlatego nie będzie możliwości wjazdu ani zaparkowania samochodów osobowych. Jeżeli ktoś Was podwozi – można się zatrzymać i wysiąść z auta, ale trzeba być już zapakowanym i zrobić to na szybko. Dojeżdżając samemu można się zaparkować na niższym parkingu i dojść pieszo.
Docierając na Start samemu musicie zgłosić się do sędziego celem weryfikacji sprzętu obowiązkowego.
 
🔹DEPOZYTY – można zostawić zarówno w biurze zawodów w piątek jak i przed samym startem w sobotę (przy białym busie). O worek na depozyt poproście w biurze zawodów. Depozyty będą do odebrania na mecie (na Hali Sportowej, tej samej co biuro zawodów). Znajdziecie tam toalety i szatnie z prysznicami. W budynku szkoły czeka na Was obiad.
 
🔹APLIKACJA RATUNEK – prosimy Was o ściągniecie na telefon aplikacji Ratunek. Jej użycie (w razie konieczności) pozwoli ratownikom GOPR na dokładne zlokalizowanie nas.
Google Play – tutaj
App Store – tutaj
 
🔹ZAKOŃCZENIE – wręczenie nagród oraz koncert odbędą się w Chacie Karkonoskiej. Chata otwarta będzie dla nas od 19:30, zakończenie zaczniemy o 20:00.
 
 
UWAGA zawodnicy –
przygotowaliśmy dla Was kilka ważnych informacji organizacyjnych i opis trasy❗️
Posłuchajcie uważnie Grzegorza z NBR❗️
Przygotowaliśmy dla Was materiał video, na którym Grzegorz z Natural Born Runners opowiada o sprzęcie obowiązkowym i zalecanym. To bardzo cenne wskazówki więc posłuchajcie uważnie
🔹 Na ten moment warunki panujące na trasie są trudne, szlaki w niższych partiach gór są mocno oblodzone, poruszanie się bez raczków albo raków może być bardzo trudne.
🔹 Wiele się jeszcze może zmienić, będziemy Was informować w komunikatach przedstartowych o aktualnej sytuacji, ale już teraz rozważcie zabranie całego sprzętu zalecanego ze sobą.
Dziękujemy na film Fotografia Piotr Oleszak😎

Plik GPX z oficjalną trasą możecie pobrać tutaj (aktualizacja 18.02.2023)

Po najbardziej aktualne informacje zachęcamy Was abyście zajrzeli tutaj: www.facebook.com/zimowyultramaraton