WAŻNE INFORMACJE
🔹 BIURO ZAWODÓW – znajduje się na Hali Widowiskowo-Sportowej w Karpaczu, przy Deptaku, ul. Konstytucji 3 maja 48b
Biuro czynne będzie w piątek w godzinach 14 – 22.
Pakiet można odebrać tylko osobiście.
Zamówienia ze sklepu online będą do odebrania w sklepiku Poco Loco.
🔹 Spod tej hali w sobotę rano będą wyjeżdżać autobusy i tam będzie sprawdzany sprzęt obowiązkowy. Zbiórka przy autobusach rozpoczyna się o godzinie 5.30, autobusy wyjeżdżają 5:45-6:15. Na autobus nie trzeba się wcześniej zapisywać.
🔹 START biegu znajduje się w Szklarskiej Porębie na tzw. wyższym Parkingu pod Kamieńczykiem (kliknij tutaj żeby zobaczyć lokalizację na Google Maps), można tam dojechać samemu (dla tych osób sprawdzanie sprzętu odbywa się przed startem). Parking znajduje się poza miastem, przy szosie prowadzącej do Jakuszyc. Jeśli nocujecie w Szklarskiej i chcecie dojść na start – sprawdźcie wcześniej ile Wam to zajmie.
🔹DEPOZYTY – można zostawić zarówno w biurze zawodów w piątek jak i przed samym startem w sobotę (przy busie). O worek na depozyt poproście w biurze zawodów. Depozyty będą do odebrania na mecie (na Hali Sportowej, tej samej co biuro zawodów). Znajdziecie tam toalety i szatnie z prysznicami. Czekać tam na Was też będzie piwko bezalkoholowe z Miłosławia, kawa z Palarni Odija a w budynku szkoły obiad.
UWAGA zawodnicy –
przygotowaliśmy dla Was kilka ważnych informacji organizacyjnych i opis trasy❗️
Posłuchajcie uważnie Grzegorza z NBR❗️
Przygotowaliśmy dla Was materiał video, na którym Grzegorz z Natural Born Runners opowiada o sprzęcie obowiązkowym i zalecanym. To bardzo cenne wskazówki więc posłuchajcie uważnie
🔹 Na ten moment warunki panujące na trasie są trudne, szlaki w niższych partiach gór są mocno oblodzone, poruszanie się bez raczków albo raków może być bardzo trudne.
🔹 Wiele się jeszcze może zmienić, będziemy Was informować w komunikatach przedstartowych o aktualnej sytuacji, ale już teraz rozważcie zabranie całego sprzętu zalecanego ze sobą.
Dziękujemy na film Fotografia Piotr Oleszak😎

Plik GPX z oficjalną trasą możecie pobrać tutaj (aktualizacja 18.02.2022)

Po najbardziej aktualne informacje zachęcamy Was abyście zajrzeli tutaj: www.facebook.com/zimowyultramaraton