Konkurs GoPro Polska – ZUK w 60 sekund!

Czas na konkurs!

Do piątku 13-go macie czas na wysyłanie nam relacji video z biegu. Uwaga – mogą mieć maksymalnie 60 sekund długości. Liczymy na Waszą pomysłowość 🙂
A co można wygrać? GoPro Polska funduje kamerkę GoPro HERO, czyli produkt, który ukazał się na rynku wraz z wprowadzeniem nowego modelu topowej kamery GoPro czyli Hero4. GoPro HERO to nowy produkt – podstawowa wersja popularnej kamery, odrobinę okrojona, ale dalej niezawodna! Warto więc spróbować sił w konkursie 🙂

Playlistę z filmami możecie oglądać tutaj:

Regulamin:
1. Czas trwania konkursu 7 marzec – 13 marzec 2015 roku.
2. Za film przyjęty do konkursu przyjmuje się filmy dostarczone do organizatora konkursu droga mailową w formie linki do pliku umieszczonego na serwisie youtube.com. Zdjęcia prosimy wysyłać na adres biuro@ultramaratonkarkonoski.pl z dopiskiem „Film na konkurs”
3. Przyjmujemy filmy wykonane na trasie Zimowego Ultramaratonu Karkonoskiego.
4. W przypadku przesłania filmu, do którego uczestnik konkursu nie ma praw autorskich, zostanie ono usunięte, a pełna odpowiedzialność spoczywać będzie na osobie zgłaszającej do nas film. Przesyłając film uczestnik zaświadcza, iż posiada wszelkie potrzebne prawa autorskie to wysyłanego materiału.
5. Wieczorem 16 marca 2015 zostanie ogłoszony zwycięzca, którego wybierze organizator, w komisji złożonej z członków Stowarzyszenia Poco Loco Adventure.
6. Uczestnik konkursu zgadza się na publikacje swojego filmu na fanpage ZUK, kanale youtube.com oraz vimeo.com organizatora, oraz na stronie biegu, a także używanie go w celach promocyjnych i marketingowych na rzecz organizatora.
7. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do ostatecznej decyzji w spornych sprawach.

Czekamy na Wasze filmy!