Czas na konkurs! Co trzeba zrobić? Wysłać zdjęcie z rekonesansu trasy Zimowego Ultramaratonu Karkonoskiego. Wiemy, że trenujecie już na trasie biegu, piszecie relacje i robicie zdjęcia. Chcąc zdopingować Was do jeszcze bardziej wytężonych treningów (na trasie nie będzie lekko!) przygotowaliśmy 3 nagrody dla 3 autorów najlepszych zdjęć.

Pierwsza nagroda to weekendowy pobyt w Białym Domu  dla dwojga osób (dowolnie wybrany termin w 2014 roku) ufundowany przez zaprzyjaźnione fun2run.pl (chłopaki organizują obozy treningowe, zapraszamy!). Dwie pozostałe to bony od Natural Born Runners, odpowiednio 200 i 100zł za 2 i 3 miejsce. Poniżej krótki regulamin. W razie wątpliwości pytajcie śmiało.

index

1. Czas trwania konkursu 12 styczeń – 12 luty 2014 roku.
2. Za zdjęcie przyjęte do konkursu przyjmuje się fotografię opublikowaną na fanpage Zimowego Ultramaratonu Karkonoskiego. Zdjęcia prosimy wysyłać poprzez „wiadomości” na stronie fanpage ZUK lub na adres email: biuro@ultramaratonkarkonoski.pl
3. Przyjmujemy zdjęcia wykonane na trasie Zimowego Ultramaratonu Karkonoskiego.
4. W przypadku przesłania zdjęcia, do którego uczestnik konkursu nie ma praw autorskich, zostanie ono usunięte.
5. Po 12 lutym zostanie opublikowana lista 10 najlepszych zdjęć, które wybierze organizator. W dalszej części trwania konkursu najlepsze zdjęcie zostanie wyłonione w drodze głosowania przez fanów profilu Zimowego Ultramaratonu Karkonoskiego.
6. Uczestnik konkursu zgadza się na publikacje swoich zdjęć na fanpage ZUK oraz na stronie biegu.
7. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do ostatecznej decyzji w spornych sprawach.

Czekamy na Wasze zdjęcia!