Już *15 lutego tego roku* w malowniczej scenerii masywu Turbacza wycisną z siebie siódme poty zawodnicy startujący w *ICEBUG WINTER TRAIL 2014*.
Tegoroczne zimowe zawody spod znaku „lodowego robaka” rozegrane zostaną na dwóch trasach. Pierwsza z nich to klasyczny *zimowy bieg górski na dystansie 16,6 km* o sumie podbiegów bliskiej 800 metrów. Specjalnie dla biegaczy czerpiących radość z biegania zimą! Druga trasa do wyboru to* zimowe zawody na orientację z 6 godzinnym limitem*. Zawody te rozegrane będą na zasadach indywidualnego rogaining’u z 20 punktami kontrolnymi rozstawionymi w terenie. Polecane każdemu kto chce zobaczyć góry zimą poz szlakami.

icebugwintertrail
Start i meta zawodów zlokalizowane są na terenie Stacji Narciarskiej „Długa Polana” w *Nowym Targu*. Zawody stanowią więc idealny pretekst do narciarskiego wyjazdu z rywalizacją w tle. Dodatkowo przekonuje bogaty pakiet startowy (kamizelka biegowa, karnet narciarski), punkt żywieniowy na trasach, medal dla każdego, atrakcyjne wpisowe i sporo nagród. Czy warto?
Zdecydujcie sami!

Organizatorzy zapewniają 300 miejsc na liście startowej dla obu tras. Ale już wiadomo, trzeba się spieszyć!

Więcej na: *www.icebugwintertrail.pl

http://icebugrunning.pl/