1 Zofia Adamska Kobiety Biegają Złotniki Polska
2 Rafał Ambroziak Ultra Kutno Kutno Polska
3 Marzena Andrzejczuk SamaSobie Wrocław Polska
4 Bartłomiej Aniszewski ROSSMANN ŁódĽ Polska
5 Kamil Antkiewicz   Kozieglowy Polska
6 Tilo Arnhold RSV Erzgebirge / Stein-Bike Friends Leipzig Niemcy
7 Mariusz Augustyniak Crossfit Team Susz Susz Polska
8 Jerzy Badowski Tri Amigos Piaseczno Polska
9 Aleksander Badowski 140minut.pl Warszawa Polska
10 Marcin Baka GTS Grodzisk Mazowiecki Polska
11 Mariusz Balcerzak Droga Do Ultra / Szakale Bałut ŁódĽ ŁódĽ Polska
12 Marcin Banasiak Fujitsu Running Team ŁódĽ Polska
13 Jacek Baranowski JacekBiega Running Team Warszawa Polska
14 Maciej Baranowski JacekBiega Running Team Warszawa Polska
15 Przemysław Barnowski Biegam, nie śmiecę. Chochołów Polska
16 Piotr Bartolik ***** *** Warszawa Polska
17 Adam Bartosiewicz   Gryfino Polska
18 Michał Bator Capgemini Nadolice  Wielkie Polska
19 Aleksander Batoryna   bedzin Polska
20 Adam Bečka Napříč českem Sázava Czech republic
21 Rafał Belkiewicz Team ZabieganeDni / Kabaty Ultra Warszawa Polska
22 Marta Biała ULTRASY! Lubartów Polska
23 Alicja Białobłocka   Wrocław Polska
24 Marcin Białobłocki   wrocław Polska
25 Jarosław Biechoński   Poznań Polska
26 Waldemar Binkowsko   Leszno Polska
27 Tomasz Breszka Klub Biegacza Darłowskie Charty Darłowo Polska
28 Dariusz Bogacz   Warszawa Polska
29 Krystian Bohdanowicz Atlas Running Team ŁódĽ Polska
30 Alina Bomba   Wrocław Polska
31 Sylwester Bonecki K. S. META Rybnik Polska
32 Aneta Borkowska Ultra Srultra & Panda Team Stoczek Polska
33 Krzysztof Buczkowski   Poznań Polska
34 Piotr Bukowski   Jozefow Polska
35 Leszek Bułanow   Hipolitów 05-074 Polska
36 Marek Bury   Katowice Polska
37 Tomasz Chomicz Biegi z Klimatem Suwałki Polska
38 Sebastian Chowaniec Sunfit Studio Nowy Dwór Mazowiecki Polska
39 Paweł Chuchała Markowi Biegacze Marki Polska
40 Przemysław Chwała Powolny Wolice Polska
41 Artur Chwała   Warszawa Polska
42 Dawid Cieplik LeszNO Limits Runners Dąbcze Polska
43 Maciej Ciepły   Wrocław Polska
44 Konrad Cioczek   Wrocław Polska
45 Tomek Curyło   Żory Polska
46 Artur Czaj Vege Runners Dąbrowa Górnicza Polska
47 Wojtek Czajkowski   Warszawa Polska
48 Małgorzata Czeczott Snowdog TrailTeam.pl Warszawa Polska
49 Kamil Dąbkowski Black Hat Ultra Warszawa Polska
50 Grzegorz Słowik Zefka runners Rogaszyce Polska
51 Sylwester Damps   MAŁE GOWINO Polska
52 Oleksandr Darchuk trifamily.pl Węgrzce Polska
53 Arkadiusz Dawidziak Garmin Wroclaw Oleśnica Polska
54 Roman Deiniuk   Warszawa Polska
55 Konrad Długołęcki BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA Polska
56 Katarzyna Dordzik   Gdynia Polska
57 Maciej Drewuszewski 4M Pławniowice Polska
58 Tomasz Dróżdż Czewarun TiM MiedĽno Polska
59 Konrad Duda   Kraków Polska
60 Marcin Dyraga SAINT-GOBAIN SQUAD Gliwice Polska
61 Jan Dysarz   Poznań Polska
62 Marcin Dziamski Triwawa Nowa Wola Polska
63 Dominika Dzięgielewska   Lipa Polska
64 Wojciech Dziemba Inżynieria Biegania Katowice Polska
65 Joanna Efemberg STAJNIA BALONA SZCZECIN Polska
66 Roman Ficek Hoka team Poland Skawica Polska
67 Paweł Filipek biegusiem.pl Warszawa Polska
68 Przemysław Filipek   Jaworzno Polska
69 Sebastian Filipiak Ekipa Lipa Lipa Polska
70 Paweł Fiszer   Kraków Polska
71 Agnieszka Fogiel-Pawłowska   Wrocław Polska
72 Maciej Frączek Lipiec Running Team Piaseczno Polska
73 Artur Frankiewicz   Gliwice Polska
74 Artur Frysiak Wieluń Wieluń Polska
75 Mateusz Gajda Trail is Our Way Paszkówka Polska
76 Sebastian Gajewski KM PSP Szczecin Stargard Polska
77 Wojciech Gałek NO PAIN NO GAIN Wrocław Polska
78 Marcin Gapiński Umysł Ultrasa Piła Polska
79 Ewa Gargas Przedwojewski Team Chelmiec Polska
80 Zbigniew Garstka   Wronki Polska
81 Hubert Gaudyn Biegam Bo Chcę Krosno Odrzańskie Polska
82 Adam Poliwka Daleko Jeszcze??? TEAM Rudna Polska
83 Grzegorz Ginter AZS Collegium Medicum UJ Kraków Polska
84 Mariusz Gleba Pszczółkowski Team Olsztyn Polska
85 Michal Glinka   Praszka Polska
86 Paweł Gniadkowski   Sygneczów Polska
87 Vasyl Gomonovych   wrocław Polska
88 Szymon Gonczar   Rybnik Polska
89 Jarek Gonczarenko RUN100LOVE Radków Polska
90 Rafał Górczyński   Nowy Tomyśl Polska
91 Paweł Gorzkowski STOPA Słupsk Dębnica Kaszubska Polska
92 Piotr Górzyński BezNapiny Końskowola Polska
93 Paweł Gościniewicz ZIEMOWIT TEAM Katowice Polska
94 Sławomir Gościński Ice4med.pl Dobrzeń maly Polska
95 Łukasz Gospodarek Drużyna Stasia Janczewo Polska
96 Krzysztof Gostyński Ruczaj Ultra Team Kraków Polska
97 Marcin Graczyk   Tulce Polska
98 Dariusz Gradzi Krakowska Izba Adwokacka Kraków Polska
99 Bartosz Grubka TRiO Team Osiek Polska
100 Rafał Grynfelder skywalkproject.pl Warszawa Polska
101 Damian Grzempa   luboń Polska
102 Karolina Grzybowska LEKKOATLETYKA STAL PLESZEW CZERMIN Polska
103 Tomasz Gula GBY Warszawa Polska
104 Tomasz Gulczyński   Murowana Goślina Polska
105 Artur Guliński 218 CREW Poznań Polska
106 Gosia Hakke BIEGAMDLAZDROWIA.PL Jelenia Góra Polska
107 Martin Handl Holesov Czech Republic
108 Wiola Harkiewicz Naramowice Biegają Poznań Polska
109 Dariusz Hełmecki   Wilczyce Polska
110 Waldemar Hibner   koszalin Polska
111 Karol Hojczyk Explorador & Wolne Ślimaki Poznań Polska
112 Rafal Horn   Kraków Polska
113 Paweł Hruszowiec Pan Cogito s.c. Wołów Polska
114 Marcin Izydorski   Wrocław Polska
115 Krzysztof Jachymski Vege Runners Warszawa Polska
116 Gregorz Jadach NOA Wiązów Polska
117 Jakub Jadziewicz   Warszawa Polska
118 Radosław Jakubiec GoLenie Dąbrowa Górnicza Polska
119 Bartosz Jakubiec Tankerskraft Żyrardów Polska
120 Maciej Jakubiec   Dąbrowa Górnicza Polska
121 Michał Jambor Żórawski Team Warszawa Polska
122 Tomasz Jancz   Jelenia Góra Polska
123 Krzysztof Janowski CB163 Kruszyn Polska
124 Bartosz Januszewski Obstacle Center Team Warszawa Polska
125 Krzysztof Januszko Żelazna Świdnica Świdnica Polska
126 Robert Jaruzel SKL Stargard Stargard Polska
127 Ewa Jaruzel SKL Stargard Stargard Polska
128 Karol Jasiak Zefka runners Rogaszyce Polska
129 Laurent Jaumotte Uniqa Prague Czechia
130 Piotr Jaworski Markowi Biegacze Warszawa Polska
131 Krzysztof Jaz KM TEAM Mieszkowice Polska
132 Michał Jurek   Wrocław Polska
133 Wioletta Kaliczyńska Projekt1000up Rumia Polska
134 Jacek Kaminski Pimpka biega Żarki-Letnisko Polska
135 Krzysztof Kamiński Gąbin Biega Gąbin Polska
136 Łukasz Kamiński Projekt Dach nad głową Wrocław Polska
137 Marek Kamiński 180 minut Wrocław Polska
138 Maja Kasperkiewicz   Warszawa Polska
139 Marcin Gwiżdż Ks kandahar Jaworzno Polska
140 Paweł Kaszyca   Jankowice Polska
141 Grzegorz Dziszkiewicz   Bielsko Biała Polska
142 Ryszard Kawałko Wolny RYŚ ***** *** Legnica Polska
143 Dominik Kędzia   Czempiń Polska
144 Adrian Kępka   Wiekowo Polska
145 Marcin Kępowicz Pasieka Kempi Strzyżewice Polska
146 Artur Kiedowski kasiana wrocław Polska
147 Karol Kielaszewski LeszNO Limits Runners Leszno Polska
148 Aneta Kiełbowicz SŁYNNI KENIJCZYCY / ASICSFRONTRUNNER POLAND GNIEZNO Polska
149 Tomasz Skupień     Polska
150 Stanisław Kłęk   Bolechowice Polska
151 Marcin Kłoczko   Luboń Polska
152 Kamil Klukowski Buddha Akbar Wrocław Polska
153 Marcin Knurowski   Przedmoście Polska
154 Michał Kochanowski Laskowe ludki Kraków Polska
155 Bartosz Kociumbas KB Sobótka Sobótka Polska
156 Paweł Kocjan Kids Run Team Ponzań Polska
157 Sebastian Kocot   Sosnowiec Polska
158 Ola Koehler Dzikie Lisy Kraków Polska
159 Katarzyna Konkel Perfect Runner / Decathlon Lublin Węglin Lublin Polska
160 Łukasz Konopka   Szczawno-Zdrój Polska
161 Edyta Kopacka   Wrocław Polska
162 Łukasz Kopczyński K-TEAM Wrocław Polska
163 Marcin Kopiec Piaseczno Running Jazgarzew Polska
164 Anna Korobko   Brno Czech Republic
165 Wioletta Kościelniak RUNNERS TEAM NYSA Nysa Polska
166 Grzegorz Kowalewski   Krzeptów Polska
167 Marcin Kowalewski CRiIM Gdynia Polska
168 Justyna Kowalska Morsy Ośno Lubuskie Ośno Lubuskie Polska
169 Tomasz Kowalski Warsaw International Triathlon Club Warszawa Polska
170 Krzysztof Kozieł   Baranowo Polska
171 Karolina Kozłowska   Bydgoszcz Polska
172 Alicja Kozłowska   Leszno Polska
173 Wojciech Kozłowski   Lisowice Polska
174 Tomasz Kozłowski LeszNo Limits Renners LESZNO Polska
175 Michał Krawczyk KGJ Warszawa Polska
176 Filip Kruszewski   Poznań Polska
177 Monika Krużołek   Radków Polska
178 Dariusz Krzesiński Orange Polska Wrocław Polska
179 Piotr Krzysztofik Mocna Grupa Cezara Malin Polska
180 Jakub Krzyżan KW Kraków Jerzmanowice Polska
181 Bartłomiej Księżak Bieg Szlak Trafi Warszawa Polska
182 Patryk Kuc   Szprotawa Polska
183 Adrian Kucharski Zefka Runners / Przedwojewski Team Kobyla Góra Polska
184 Ireneusz Kudelski 43 Wojskowy Oddział Gospodarczy Chojnów Polska
185 Joanna Kudła Góral z Mazur Running Team/Kudłate Makarony Warszawa Polska
186 Łukasz Kulicki   Olsztyn Polska
187 Cezary Kupiński Mocna Grupa Cezara Wrocław Polska
188 Michał Kurek   Kraków Polska
189 Przemysław Kutrzyk   Sosnowiec Polska
190 Tomasz Kwaśniewski Zabiegany Sulechów Sulechów Polska
191 Kinga Kwiatkowska Hoka Garmin Team Radków Polska
192 Robert Lachowski Rossmann ŁódĽ Polska
193 Tomas Łąk Marcin Swierc Team Wrocław Polska
194 Waldemar Langer   Leszno Polska
195 Marcin Lasocki Team Zabieganedni / 12tri.pl Warszawa Pokska
196 Tomasz Lesiak   ŁódĽ Polska
197 Mariusz Łętowski KM TEAM Nawodna Polska
198 Janusz Lewandowski KS Sprint Bielsko-Biała Tarnowskie Góry Polska
199 Łukasz Lipowicz   Szczytniki Polska
200 Marek Lis Klub Disco Inferno SWARZęDZ Polska
201 Tomasz Lisiecki Trzynastka Plus Luboń Polska
202 Grzegorz Lisowski   JAWOR Polska
203 Andrzej Losor   Prószków Polska
204 Robert Lubański   Bukowice Polska
205 Wojciech Łubieński   Poznań Polska
206 Adam Lubik Centrum Ratownictwa POZNAń Polska
207 Maciej Łukomski Łódzki Klub Wysokogórski Łódź Polska
208 Andrzej Czuwaj Zadyszka Oświęcim Grojec Polska
209 Anna Łyczko Strefa Fit Jasionka Polska
210 Piotr Kuśmierzak Przedwojewski Team Lublin Polska
211 Jędrzej Maćkowski Team Kingrunner ULTRA Pawłów Polska
212 Zuzanna Madaj   Poznań Polska
213 Agata Madaj-Goldman   lodz Polska
214 Marcin Majchrzak Deloitte Adventure Team Swarzędz Polska
215 Wojciech Mąka CTS Granica Polska
216 Wiktor Makarewicz Kudłate Makarony/Góral z Mazur Running Team Warszawa Polska
217 Olga Makowska JacekBiega Running Team Warszawa Polska
218 Anna Makselon   Szczecinek Polska
219 Maciej Makselon Torpedo Szczecinek Szczecinek Polska
220 Mariusz Malec Niezdiagnozowani w Szale – WOT Choszczno Stargard Polska
221 Artur Łukaszek   Lubartów Polska
222 Grzegorz Malewicz Be Active Leśna Lubań Polska
223 Tomasz Malski Wolski Kolektyw Biegowy Kraków Polska
224 Grzegorz Małyga RMT Team PRO Wrocław Polska
225 Sebastian Mamaj Salomon norge Vågstranda Norway
226 Marcin Marcela Fat Mama’s Sport Club Tarnowskie Góry Polska
227 Andrzej Marszałek   Swarzędz Polska
228 Mariusz Mart ORT ŁOMIANKI Łomianki Polska
229 Dominik Marzec   Wrocław Polska
230 Piotr Marzec   Sulechów Polska
231 Maciej Masiarek   Wrocław Polska
232 Jacek Masiukiewicz   Skwierzyna Polska
233 Marek Matlok ReShape Runners Zabrze Polska
234 Marcin Matysiak ultrawyrypa.pl Warszawa Polska
235 Jolanta Mazurkiewicz   Bychawa Polska
236 Ireneusz Mędrala   Kraków Polska
237 Tomasz Miąsik NoName Praszka Szyszków Polska
238 Sławomir Michalak inzynier.eu nosi trailowe botki Pruszków Polska
239 Bogumił Miechur   Jelenia Góra Polska
240 Wojtek Mielnik TT Szczecin Szczecin Polska
241 Tomasz Mikołajczyk EXPLORADOR TEAM Dopiewiec Polska
242 Remigiusz Mikrut   Chełmno Polska
243 Sławomir Miksa   ŁódĽ Polska
244 Paweł Milczarek   Dobrzyca Polska
245 Daniel Milewicz KB Bolesławiec Bolesławiec Polska
246 Mateusz Milewski będzie dobrze albo niedobrze Mińsk Mazowiecki Polska
247 Zbigniew Mindykowski   Bydgoszcz Polska
248 Marek Mleczko   Bielsko – Biała Polska
249 Rafał Młodzikowski Słynni Kenijczycy Gniezno Polska
250 Paweł Mrowca   Lubań Polska
251 Jacek Mruszczyk Klub Biegacza Warta Pajęczno Polska
252 Michał Murawski   Warszawa Polska
253 Szymon Musiał   Unisław Polska
254 PaweŁ Musiał BIEGAJˇCY WARIACI BEZ GACI WARSZAWA Polska
255 Tomasz Napierała   Suchy Las Polska
256 Oliver Narbett   London United Kingdom
257 Aleksandra Narkowicz   Vestnes Norway
258 Agnieszka Naudziunas natural born runners poznań Polska
259 Michał Neckar   Wrocław Polska
260 Maciek Ners Kingrunner ULTRA Warszawa Polska
261 Marcin Neufeld runpassion.pl TEAM Gdynia Polska
262 Piotr Nicgorski   Rzeszów Polska
263 Matejko Niedbała Snowdog Trail Team Murowana Goślina Polska
264 Jan Niedziałkowski   Radzyny Polska
265 Marcin Niedziela Fat Mama’s Sport Club Bytom Polska
266 Przemysław Niewiejski Running Team Milicz Milicz Polska
267 Wojtek Nowak Explorador Kamionki Polska
268 Leszek Nowakowski   Białogard Polska
269 Marek Nowicki Poranni Biegacze Dobrzykowice Polska
270 Jan Nyka Warszawa Polska
271 Joanna Oberlan-Maroń Podgórz Toruń Toruń Polska
272 Wojciech Oczkowski Browar Fortuna / TM Iron Team Trzcianka Polska
273 Jerzy Odolczyk   Warszawa Polska
274 Maurycy Oleksiewicz Szakale Bałut ŁódĽ ŁódĽ Polska
275 Paweł Oliński   Poznań Polska
276 Artur Opoński WIOSKA BIEGACZY Ełk / Barany Polska
277 Mateusz Oracz Bez Litości Zalasewo Polska
278 Jakub Orłowski OTS Wroclaw Polska
279 Bartosz Orłowski   Pielgrzymka Polska
280 Bartłomiej Osior WIOSKA BIEGACZY Wydminy Polska
281 Sławomir Ostrowski Biegające Krejzole Rokietnica Polska
282 Bartosz Paczkowski 218CREW Szamotuły Polska
283 Viktor Pąenička Asics FrontRunner Prague 9 Czech Republic
284 Marta Pałucka Projekt Ultra Poznań Polska
285 Damian Panek MUKS Podkarpacie Jedlicze/Raffles Europejski Warsaw Warszawa Polska
286 Michał Parucki Vege Runners / MJP Druk Poznań Polska
287 Tomasz Paś Pasiol Team Wrocław Wrocław Polska
288 Sigitas Pasakinskas LTU Trail Running People Vilnius Litwa
289 Roman Paschke   Gdynia Polska
290 Bartosz Pasela smashing pˇpkins/team krises Warszawa Polska
291 Marian Pasternok Reshape Runners Gliwice Polska
292 Łukasz Pastuła   Rzeszów Polska
293 Piotr Paszkowski wkurw_Team Szczecin Polska
294 Michał Pawlaczek   Trzebnica Polska
295 Dorota Pawłowicz   Warszawa Polska
296 Piotr Perkowski Monk Sandals Team Kampinos Polska
297 Dawid Pierzchalski   Biale Blota Polska
298 Jan Pietrzak #wawrzynteam Wrocław Polska
299 Robert Pietrzakowski   Gorzów Wielkopolski Polska
300 Paweł Piniarski DPKJIP / STR Poznań Poznań Polska
301 Grzegorz Pisarczyk   Poznań Polska
302 Maciej Pisarek   Łozina Polska
303 Maciej Płonowski Pszczółkowski Team Wrocław Polska
304 Sebastian Pluta Dzikie Mustangi BrzeĽnica Polska
305 Krystian Podbielski KAJA Team Warszawa Polska
306 Bartosz Podkański GOPR Karkonosze Jelenia gora Polska
307 Szymon Pomianowski Kuracjusze Wrocław Polska
308 Łukasz Popko   Lubań Polska
309 Radoslaw Postawa ESSVE TEAM Stargard Polska
310 Andrzej Przerwa Kocham Ize, Maje i Borysiaka super chłopaka Dzierżoniów Polska
311 Robert Pura   Gorzów Wielkopolski Polska
312 Konrad Pytka Naprzód Młociny BAT Warszawa Polska
313 Piotr Pytlarczyk Klub Biegacza Warta Pajęczyno Polska
314 Krzysztof Pyzik VegeSlonik Team Szczecin Polska
315 Tomasz Pyzik Drużyna mojacukrzyca.pl Gliwice Polska
316 Joanna Radyk Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Polska
317 Jakub Radyk Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Polska
318 Marcin Ramotowski   Piaseczno Polska
319 Tomasz Rogowski UMLAUT Krosno Odrzańskie Polska
320 Jerzy Rulak   Kobyłka Polska
321 Konrad Rutkowski   ŁódĽ Polska
322 Radosław Rybinski Voss Automotive Legnica Polska
323 Edyta Rychcik-Zygadło    Spalice Polska
324 Thomas Sacher SALOMON/WILLPOWER Bernsdorf Germany
325 Kamil Sajak ROZBIEGANE DOBCZYCE Dobczyce Polska
326 Artur Puchniarz run-passion.pl. TEAM Nawra Polska
327 Andre Schmidt GutsMuths-Rennsteiglaufverein e. V. Dresden Deutschland
328 Michał Serafin HwBC Wrocław Polska
329 Katarzyna Siemiątkowska Radosne Grzybki Poznań Polska
330 Remigiusz Signerski   Hdańsk Polska
331 Marcin Sikorski TT Szczecin SZCZECIN Polska
332 Dariusz Sikorski InsERT TEAM Dzierżoniów Polska
333 Roman Skrobański SkrobkiTeam Godziesze Małe Polska
334 Krzysztof Komraus PressGlass – Biegamy i Wspieramy Łąka Polska
335 Adam Słotwiński WIOSKA BIEGACZY /Góral z Mazur Running Team Ełk Polska
336 Krzysztof Smolara   Wińsko Polska
337 Piotr Smoliński   Kuleszówka Polska
338 Aleksandra Sobczak Szczyt za Szczytem Warszawa Polska
339 Seweryn Socha Sii Running Team Poznań Polska
340 Grzegorz Sokalski MWP Konstancin-Jeziorna Polska
341 Tomasz Sokołowski Klinika Triathlonu Bydgoszcz Polska
342 Artur Sokołowski Team ZabieganeDni Otwock Polska
343 Krzysztof Sokołowski   Białystok Polska
344 Michał Stajniak Smashing Pąpkins Warszawa Polska
345 Szymon Stańczak STAńCZAK TEAM Pogórze Polska
346 Adam Stec   Wysoka Polska
347 Krzysztof Stelmach Cisowianka Team Wieluń Polska
348 Wlodzimierz Stepak KB Aktywni Konin Rudzica Polska
349 Maciej Strzygocki Black Devils Żary Polska
350 Piotr Szałaśny TestyOutdoorowe.pl Kobiór Polska
351 Dawid Szałkowski Markowi Biegacze Warszawa Polska
352 Radosław Szczygielski   Szczecin Polska
353 Piotr Szeląg Turbo Jeże Team Warszawa Polska
354 JarosŁaw Szeligowski calisiamed.pl POZNAń Polska
355 Agnieszka Szewczenko Klub Biegacza Bolesławiec Bolesławiec Polska
356 Wojciech Szkoła Natural Born Runners Team Poznań Polska
357 Miłosz Szkołuda Biegolas Koszalin Koszalin Polska
358 Paweł Pałczyński   Grzędzice Polska
359 Marek Szramowiat BRITA Lwowek Ślaski Polska
360 Rafal Szyszkowski   Piaseczno Polska
361 Waldemar Szyszłowski Góral z Mazur Running Team Poznań Polska
362 Rafał Tabiś-Hubka ReshapeRunners Zabrze Polska
363 Paweł Talma Ultrasy! Lubartów Polska
364 Damian Targiel OmniBiotic Polska Gdańsk Polska
365 Kasia Tokarzewska NBR TEAM / Mistrzowski Trening Dąbrówka Polska
366 Agata Toporowicz   Bielsko-Biała Polska
367 Jakub Trąmpczyński DownhillRunner.pl / Team ZabieganeDni Warszawa Polska
368 Wojciech Turlej   Środa Śląska Polska
369 Dariusz Tyszka   Warszawa Polska
370 Andrzej Ulatowski UltraRunBeardRun Toruń Polska
371 Karol Urbańczyk Non Stop Trail Gliwice Polska
372 Krzysztof Urbanski ASUP TEAM Toruń Torun Polska
373 Katarzyna Wachowska Smok Trójgłowy Poznań Polska
374 Damian Walasik Akademia Wojsk Lądowych Struga Polska
375 Tomasz Waligórski Markowi Biegacze Marki Polska
376 Maciej Wara-Wąsowski Szakale Bałut łódĽ ŁódĽ Polska
377 Grzegorz Wasiak Ultra Beer Runners / biegam-i-mysle.pl Zielona Góra Polska
378 Krzysztof Wawrzenczak   Kowary Polska
379 Dariusz Wethacz Team UltraBies / On Running Polska Cisna Polska
380 Rafał Wierzbicki Weide Team Szczecin Polska
381 Maciej Wiórek TEAM BIEGOWY SZCZECINEK SZCZECINEK Polska
382 Marcin Włoskowicz   Wąchock Polska
383 Magdalena Wnorowska Obstacle Center Team Łomianki Polska
384 Tomasz Wnuk Naprzód Młociny Warszawa Polska
385 Dariusz Wojciechowski Krakowiak Ultra Team / Góral z Mazur Running Team Krosno Polska
386 Piotr Wołąkiewicz RMT Team PRO Bielsko-biała Polska
387 Krzysztof Wolny Ultra Krew Zabrze Polska
388 Marcin Wróbel Mitsubishi materials MTB team Wysoka Polska
389 Adrian Wróblewski Zgrupka Promobil Team Komorniki Polska
390 Michal Wybraniec   Wałbrzych Polska
391 Jakub Wyrodek Turboptysie Nowa Ruda Polska
392 Artur Wyszyński Liski Sosnowiec Polska
393 Robert Zaborowski Maratończyk Dębica Dębica Polska
394 Kamil Zaborowski zaliniamety Poznań Polska
395 Maciej Załustowicz   Śliwice Polska
396 Marcin Zaporowski Stelmach Team Warszawa Polska
397 Andrzej Zawadka   Kołbaskowo Polska
398 Magdalena Zdrojewska   Karczewko Polska
399 Paweł Zgagacz   Wrocław Polska
400 Paweł Zieliński Ruch Izbica Krasnystaw Polska
401 Agata Zienkiewicz Piaseczno Running Piaseczno Polska
402 Marcin Zimkowski KGHM ZG RUN GŁOGóW Polska
403 Sylwester Żuchora Wiktor Team Brzeg Dolny Polska
404 Katarzyna Skorupińska   Bolesławiec Polska
405 Krzysztof Palczyński   Bolesławiec Polska
406 Mariusz Miśkiewicz STAŃCZAK TEAM Cieszyn Polska