Lista Startowa 2022

so

1 Tomas Slovak DHL ITS Running Club Praha 4 Czechy
2 Robert Zabel zabel.pl Myślenice Polska
3 Jarosław Gierszewski ZAŁOGA G Ciechocinek Polska
4 Artur Waluśkiewicz Sola Fide Wrocław Polska
5 Dawid Migacz Bartosz Gorczyca Team #1×1 Kraków Polska
6 Maciej Załustowicz Biegiem po marzeniaTEAM Śliwice Polska
7 Jakub Pawlik BartoszGorczycaTeam #1x1Team Kraków Polska
8 Piotr Pędziszewski Vai Alto Gdansk Polska
9 Benedykt Krzczuk   Tychy Polska
10 Krzysztof Pyzik VegeSlonik Team/ Fizjobiegacze Szczecin Szczecin Polska
11 Raphael Bicelli   Prague Czechy
12 Grzegorz Gardyś   Kicin Polska
13 Izabela Wyrwas-Zygarłowska KOBIETY BIEGAJĄ Poznań Polska
14 Roman Paschke ShipCup Gdynia Polska
15 Artur Puchniarz   Nowe Miasto Lubawskie Polska
16 Dariusz Gradzi Krakowska Izba Adwokacka Kraków Polska
17 Tomasz Lichota Dekoria Świdnica Polska
18 Krzysztof Kozarski RK LEGAL Warszawa Polska
19 Kamil Zaborowski Nighr Runners Poznań Polska
20 Tomasz Pilarski Izery Bogatynia Bogatynia Polska
21 Tamara Mieloch Team Mountain Fuel Polska Podkowa Leśna Polska
22 Adam Borowiak   Wrocław Polska
23 Martin Handl   Holesov Czechy
24 Robert Gezela Euforia Biegacza Team Góra Polska
25 Grzegorz Mucha   Zabierzow Polska
26 Piotrek Michalski   Wrocław Polska
27 Marcin Rozlazly   Malbork Polska
28 Paweł Rudnicki   Krotoszyn Polska
29 Tomasz Kopcewicz   Stawiguda Polska
30 Maciej Wiórek TEAM BIEGOWY SZCZECINEK Szczecinek Polska
31 Marcin Skwarek Smashing pĄpkins Warszawa Polska
32 Anna Grajcar SGB Śrem Polska
33 Paulina Krawczak Biegusiem.pl Puławy Polska
34 Maciej Jęcek   Łódź Polska
35 Vasyl Gomonovych Wrocław Polska
36 Norbert Fortuna Bartosz Gorczyca Team / KGHM ZG RUN Głogów Polska
37 Ewelina Kaska-Łobodowska RaceFighter GOSIR Dębe Wielkie Siennica Polska
38 Maciek Ners Kingrunner ULTRA Warszawa Polska
39 Bartosz Pasela Smashing pĄpkins / teamkrasus Warszawa Polska
40 Ryszard Smoluch   Zamość Polska
41 Tomasz Gulczyński   Murowana Goślina Polska
42 Wojciech Mytnik Endurance Team Katowice Polska
43 Marcin Knurowski Progress Głogów Przedmoscie Polska
44 Arkadiusz Sikut Podgórz Toruń Toruń Polska
45 Dariusz Tyszka   Warszawa Polska
46 Maciej Łukomski Łódzki Klub Wysokogórski Łódź Polska
47 Piotr Winter Night Runners Chomęcice Polska
48 Petr Křepelka   Kojetín Czechy
49 Marek Kwiecień Markowi biegacze Marki Polska
50 Tomasz Diering Rowery Małgośka Skórzewo Polska
51 Monika Ziemkowska   Żarów Polska
52 Andrzej Januszewski   Warszawa Polska
53 Tomasz Bobin Zochu Team GORZÓW WIELKOPOLSKI Polska
54 Jarosław Nowak   Poznań Polska
55 Tomasz Kwinta   Kalisz Polska
56 Jan Nyka   Warszawa Polska
57 Maciej Strzygocki Black Devils Żary Polska
58 Katarzyna Strusińska Mińska Grupa Rowerowa / KS Barakuda Mińsk Mazowiecki Polska
59 Grzegorz Kopacki   Wałbrzych Polska
60 Tomasz Breszka Darłowskie Charty Darłowo Polska
61 Tomasz Łąk Noa Wrocłae Polska
62 Emil Duch JB Warsaw Warszawa Polska
63 Łukasz Zając Prisjakt Polska Kraków Polska
64 Piotr Gapski Silna grupa biegowa Rogalin Polska
65 Paweł Zajączkowski Power Training Warszawa Polska
66 Monika Antkowiak MUAY RUNNING TEAM Murowana Goślina Polska
67 Aleksander Zawojak Ronal Polska Run Wałbrzych Polska
68 Marcin Gujski TriPaka Mińsk Mazowiecki Polska
69 Małgorzata Obarska   Starachowice Polska
70 Jolanta Miśtak   Oława Polska
71 Przemek Nawrocki Silesia Marathon Team Katowice Polska
72 Daniel Maciejewski Przedwojewski Team/Stay Insane Lublin Polska
73 Piotr Kulbicki TRINERGY Wrocław Polska
74 Marek Szramowiat   Lwówek Śląski Polska
75 Kamil Nowik Ultra Diabły Team Lubrza Świebodzin Polska
76 Mirosław Dawid   Kluczbork Polska
77 Tomasz Pietrzyk 140minut.pl Świdnica Polska
78 Anna Morawska   Warszawa Polska
79 Robert Kozak Ronal Polska Run Wałbrzych Polska
80 Mateusz Maćkowski Natural Born Coffee Lovers Poznań Polska
81 Grzegorz Stolarz Niepołomice Biegają Zabawa Polska
82 Piotr Suchenia runpassion.pl team Reda Polska
83 Paweł Sankowski PLACKI TEAM Kłodzko Polska
84 Przemysław Morawski Cisco Krakow Running Team Kraków Polska
85 Piotr Gabryel   Stęszewko Polska
86 Vitezslav Solc BK Náchod Machov Czechy
87 Claudia Kowalewska   Feuerthalen Szwajcaria
88 Aleksander Batoryna   będzin Polska
89 Michał Mojek   Karpacz Polska
90 Marcin Krzeszowski MTS Strzegom Polska
91 Przemysław Marciniak NOA Prudnik Polska
92 Tomasz Gwozdecki Przedwojewski Team Wroclaw Polska
93 Leszek Winiarek #TeamDKMS Warszawa Polska
94 Magdalena Sobczyńska Sport Generation Team Poznań Polska
95 Grzegorz Walasek biegusiem.pl Ryki Polska
96 Tomasz Korpalski Stajnia Balona Gdańsk Polska
97 Krzysztof Oszczęda   Żory Polska
98 Radoslaw Postawa   Stargard Polska
99 Maciek Samolak   Boguszów-Gorce Polska
100 Krzysztof Niedziela GOSTYŃ GOSTYŃ Polska
101 Bartosz Podsadny   Poznan Polska
102 Michał Jurek   Wrocław Polska
103 Rafał Ambroziak Ultra Kutno Kutno Polska
104 Krzysztof Juszko   Warszawa Polska
105 Tomasz Rusznica   Rzeszów Polska
106 Mirosław Świąder Intel Runners/runpassion.pl team Kolbudy Polska
107 Anna Makselon   Szczecinek Polska
108 Tomasz Strzelec KB Hermes Gryfino Gryfino Polska
109 Justyna Mamala Pamtrans Kraków Polska
110 Ryszard Kawałko Wolny Ryś Legnica Polska
111 Monika Struzik BBKTS Kraków Polska
112 Remigiusz Mikrut   Chełmno Polska
113 Paweł Andrzejewicz ŻARY RUNNERS TEAM Żary Polska
114 Łukasz „bidon” Rak Obozy Górskie / #GrupaPanaTolka Garbatka Polska
115 Rafał Grobelny Wieluń Biega Czarnożyły Polska
116 Sergei Malin Kucha Mala Sport ST. PETERSBURG Rosja
117 Marcin Leśniak Zarażeni Bólem Sulejówek Polska
118 Sebastian Nicpoń PatoBiegacze Piła Polska
119 Przemysław Gwizdalski   Oława Polska
120 Michal Bartkowiak city trail team poznań Polska
121 Marlena Zieniewicz   Zielona Góra Polska
122 Marcin Kuldanek DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Stanislawow Polska
123 Jadwiga Szczepaniak   Aleksandrów Łódzki Polska
124 Bartłomiej Matysiak Wild Ultra Warriors Czachówek Polska
125 Maria Maj-Roksz Maja Team Wejherowo Polska
126 Elżbieta Winnik   Mrowino Polska
127 Grzegorz Karwacki katcross Wałbrzych Wałbrzych Polska
128 Andrzej Sasin Zabiegany Wołomin Wołomin Polska
129 Dariusz Sobolewski Borel Marathon team Kożuchów Polska
130 Tomasz Krowiak   Sosnowiec Polska
131 Jacek Baranowski JacekBiega Running Team Warszawa Polska
132 Andrzej Gasiecki   Szczecin Polska
133 Michał Dąbrowski UltraPośladach / Team ZabieganeDni Warszawa Polska
134 Eric Visentin NOA Wrocław Polska
135 Katarzyna Konkel Maja Team / Decathlon Lublin Czechów Lublin Polska
136 Damian Szarapanowski ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA Nowa Wioska Polska
137 Tomasz Pawlicki Vegerunners Warszawa Polska
138 Michal Glinka   Praszka Polska
139 Jarek Widuch   Pewel Ślemieńska Polska
140 Tomasz Kotyrba   Katowice Polska
141 Krzysztof Bednarz   Jelenia Góra Polska
142 Marcin Skrzek   Wrocław Polska
143 Kinga Kwiatkowska Salco Garmin Team Radków Polska
144 Paweł Wiśniewski  UltraKotlina Team Jelenia Góra Polska
145 Grzegorz Margas MeerCaTeaM Kraków Polska
146 Łukasz Stachowiak STR Poznań / CITY TRAIL TEAM Poznań Polska
147 Dawid Masny Truchtacz.pl Garwolin Polska
148 Jagoda Petryna NOA Wrocław Polska
149 Adrian Teszner Roman Ficek Team Mizerów Polska
150 Andrzej Zawadka   Kołbaskowo Polska
151 Bartosz Kuciak   Krosno (Mosina) Polska
152 Joanna Walkowiak MUAY RUNNING TEAM Poznań Polska
153 Paweł Śliwiński Biegający Świdnik Świdnik Polska
154 Kirill Yakimovich Mikkeller Running Club Prague Prague Czechy
155 Wojciech Budzich KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów Polska
156 Krzysztof Łajtar   Komarówka Podlaska Polska
157 Paweł Gościniewicz ZIEMOWIT TEAM Katowice Polska
158 Jacek Krok Ultrasy! Lubartów Polska
159 Krystian Pietrzak KIESER TRAINING Cologne Szklarska Poręba Polska
160 Bartosz Barszcz Warchoły Radom Polska
161 Paweł Nowakowski Żary Runners Team Iłowa Polska
162 Krzysztof Dudek Strzegomska dwunastka Udanin Polska
163 Piotr Lilla Klub Wysokogórski Jastrzębie-Zdrój Jaastrzębie-Zdrój Polska
164 Adam Szczepański Albatrosy Szczecin Polska
165 Darek Garczyński   Katowice Polska
166 Monika Dzierżeńska Akademia Biegowa Kartuzy Gdańsk Polska
167 Bartłomiej Księżak Bieg Szlak Trafi Warszawa Polska
168 Krystian Stefanski KS KANAŁEK Olsztyn Polska
169 Adam Poliwka Install Group  Adam Poliwka Rudna Polska
170 Sebastian Starzyk OCR Team Dębica Tarnów Polska
171 Waldemar Langer   Leszno Polska
172 Agata Szymańska   Gdańsk Polska
173 Sławomir Błądek   Witkowo Drugie Polska
174 Diana Reguła Szczęście w Nieszczęściu Żary Polska
175 Tomasz Lisiecki Trzynastka Plus Luboń Polska
176 Bartłomiej Jędrychowski   Kudowa-Zdrój Polska
177 Łukasz Nowakowski LOTOS Teams/Sobczak Team Gdynia Polska
178 Agnieszka Kęsicka RUNEDA Gdynia Polska
179 Tomasz Kwiatek Wild Ultra Runners Czarnów Polska
180 Marcin Smoliński BIEGIEM PO MARZENIA TEAM/Runprogress Team Wrocław Polska
181 Michał Stajniak Smashing Pąpkins Warszawa Polska
182 Dariusz Turlej Kondycja Warszawa Polska
183 Jerry Jeschka   Kassel Niemcy
184 Andrzej Jangas   Krzyżówki Polska
185 Jerzy Dziadosz OneManTeam Dębica Polska
186 Jarek Gonczarenko RUN100LOVE Radków Polska
187 Tomasz Ogrodnik #KarlikTeam Poznań Polska
188 Andrzej Augustynowicz Grupa Techniczna Kunice Polska
189 Leszek Bułanow   Hipolitów Polska
190 Dariusz Tęcza Biegaj w Jedlinie Jedlina-Zdrój Polska
191 Krzysztof Rumpel KS M.E.T.A. Czyżowice Polska
192 Marcin Latos Euroclear Running Team Kraków Polska
193 Maciej Szambelańczyk   Lusówko Polska
194 Sigitas Pasakinskas LTU TRAIL RUNNING PEOPLE Vilnius Litwa
195 Piotr Jedwabny   Wrocław Polska
196 Marcin Bębenek   Jaworzno Polska
197 Krzysztof Konopacki Aby do Mety Ząbkowice Śląskie Polska
198 Zbigniew Czerwonka   Łódź Polska
199 Anna Kurpiewska GT RAT Wrocław Polska
200 Rafał Grynfelder skywalkproject.pl Warszawa Polska
201 Patryk Zabrzewski Klub Wysokogórski Jatrzębie Zdrój Żory Polska
202 Jerzy Kapłowski   Wałbrzych Polska
203 Wojtek Żebracki Ale Fajnie! Prudnik Polska
204 Marcin Wasilewski   ZIELONA GÓRA Polska
205 Vera Ponomareva PEDALKI Sankt-Peterburg Rosja
206 Łukasz Kowalski Bychawa Runners Osmolice Pierwsze Polska
207 Andrzej Bordych BORELMarathon Team Kożuchów Polska
208 Adrian Sierociuk   Wrocław Polska
209 Maciej Łuczyński   Kłodawa Polska
210 Marcin Werecki   Stargard Polska
211 Ewa Szmechtig-Gauden Podgórz Toruń Toruń Polska
212 Adrian Kapałka Natalia Tomasiak Górski Styl Mikołów Polska
213 Aleksandra Von Ossowska TJ! Poznań Polska
214 Michał Hejza Natural Born Runners Nakło nad Notecią Polska
215 Wojciech Wyroba   Kraków Polska
216 Tomasz Miąsik NoName Praszka Szyszków Polska
217 Marek Kobyłka Supermaraton Kalisz Kalisz Polska
218 Michał Hnatiuk Rate My Trail WAŁBRZYCH Polska
219 Piotr Bąk KB LUPUS Oleśnica Brzezia Łąka Polska
220 Krzysztof Bruss Drużyna Szpiku Zalasewo Polska
221 Krzysztof Januszko Żelazna Świdnica Świdnica Polska
222 Marek Marukiewicz Biegamdlazdrowia.pl Jeżów Sudecki Polska
223 Karol Dąbrowski W Pogoni Za Duchem Kijów Polska
224 Jan Pietrzak Wawrzyn Team Wrocław Polska
225 Mariusz Sowa Żary Runners Team Lipinki Łuż. Polska
226 Waldemar Sarbinowski DW AUTO Gostyń Polska
227 Piotr Jurczyk SZAMANI W TRANSIE KLESZCZÓW Polska
228 Thomas Sacher WILLPOWER/SALOMON Bernsdorf Niemcy
229 Paweł Milczarek Road to UTMB Dobrzyca Polska
230 Katarzyna Siemiątkowska Radosne Grzybki Poznań Polska
231 Piotr Rogórz Przedwojewski Team Wrocław Polska
232 Tomasz Skupień   SKAWINKI Polska
233 Marek Mesjasz Biegająca Kasta Miedziowego Miasta Lubin Polska
234 Katarzyna Bogdańska Smashing Pąpkins Warszawa Polska
235 Piotr Kurzawski   Poznań Polska
236 Agata Smolak   Wolsztyn Polska
237 Magdalena Burandt Drużyna Wilka/Najmowicz Triatlon Olsztyn Polska
238 Bartłomiej Dudek 12tri.pl Warszawa Polska
239 Luc Hennus   LEGLISE Belgia
240 Francoise Moray   LEGLISE Belgia
241 Adam Harasiuk Alianca De Misericordia Equipe de corrida Wrocław Polska
242 Katarzyna Chomiak Biegaj w Jedlinie Jedlina-Zdrój Polska
243 Paweł Sarnowski   Ostrzeszów Polska
244 Leszek Nowakowski   BIAŁOGARD Polska
245 Tomasz Borowik ATOM Kraków Polska
246 Daniel Cupriak   Grodków Polska
247 Katarzyna Błędkowska   Opole Polska
248 Lukasz Cygan Klub Sportowy Hajime Krakow Polska
249 Filip Morawski MarcinSwiercTeam Puszczykowo Polska
250 Filip Lewicki   Miłoszyce Polska
251 Janusz Smoleń   Gdańsk Polska
252 Maciej Jakubiec Ilya Markov Team Dąbrowa Górnicza Polska
253 Rafał Czajkowski EkoBiegi WARSZAWA Polska
254 Szymon Drab Szakale Bałut Łódź Łódź Polska
255 Leszek Odija   Wiry Polska
256 Marta Wujda Żary Runners Team Żary Polska
257 Błażej Radoła PTTK „Zygmuntówka” Gostyń Polska
258 Maciej Kowalczyk KS Tęcza Gdynia Polska
259 Jacek Moćko   Zagnansk Polska
260 Katarzyna Zając 4KTeamTarnów UltraFun ML Tarnów Polska
261 Agnieszka Fogiel-Pawłowska   Wrocław Polska
262 Artur Kiedowski Kasiarnia wrocław Polska
263 Arkadiusz Żurawski   Sońsk Polska
264 Alicja Kukla-Kowalska BIEGAM BO NIE LUBIĘ Lusówko Polska
265 Krystyna Gawlewicz Gawełki Team/Pozytywnie Zabiegani Sanok Sanok Polska
266 Tomasz Śleziak TĘCZA Opole Polska
267 Maciej Melson   Łódź Polska
268 Tomasz Gawlewicz Gawełki Team / GOPR Bieszczady Sanok Polska
269 Darek Bytniewski Silesia Marathon Team Katowice Polska
270 Marek Kowalczyk Rozbiegajmy Radomsko Radomsko Polska
271 Stephan Hloucal Deutsche Ultramarathon Vereinigung Erfurt Niemcy
272 Hubert Daniel Skrzypczak RunningPowerPlay Pruszkow Polska
273 Marcin Roguszka   Przesieka Polska
274 Mateusz Niedbała Snowdog TrailTeam.pl Murowana Goślina Polska
275 Łukasz Bonczek Exatel Running Team Siemianowice Śl. Polska
276 Vytautas Zabulis Love streams running / LT Vilnius Litwa
277 Adam Świda Fizjopasjonaci Wrocław Polska
278 Łukasz Kowalewski   Feuerthalen Szwajcaria
279 Marcin Kępowicz Pasieka Kempi Strzyżewice Polska
280 Tomasz Sadło Sędzia biega Gliwice Polska
281 Michał Rowiński UltraFun Lubawa Polska
282 Aleksander Karolczak   Warszawa Polska
283 Adam Kaźmierczyk   Katowice Polska
284 Przemysław Pochylski Zgrupka Team Luboń Polska
285 Andrzej Nóżka Bojadelska Brać Biegowa Pyrnik Polska
286 Marzena Andrzejczuk PIGWA TEAM Wrocław Polska
287 Mikołaj Sobczak WLKP Mountains Ultra Skórzewo Polska
288 Wojciech Turlej   śRODA śLĄSKA Polska
289 Marta Adamiak Run4Gold ZŁOTY STOK Polska
290 Jan Dostal BK Nachod Nachod Czechy
291 Marcin Stefanowski   Żarów Polska
292 Sebastian Macioł TTA Bieruń Bieruń Polska
293 Katarzyna Wilk   Pleśna Polska
294 Paweł Skomorucha Kuźnia Triathlonu warszawa Polska
295 Bartosz Róg IRONART TEAM Trzemeśnia Polska
296 Przemysław Skałecki Wierzbicki Running Project Gorzów Wielkopolski Polska
297 Wojciech Kozłowski   Lisowice Polska
298 Sebastian Filipiak Ekipa Lipa Lipa Polska
299 Michal Paczuski   Lodz Polska
300 Michał Kita pędzący w miejscu Wrocław Polska
301 Bartłomiej Szczepkowski   Warszawa Polska
302 Adam Anusz   Imbramowice Polska
303 Dariusz Berg No Excuses Team Mnichowo Polska
304 Adam Dersiewicz KW Gliwice Gliwice Polska
305 Robert Siemieńczuk   Warszawa Polska
306 Marcin Ceglewski Harpagany Running Team Poznań Polska
307 Andrzej Baranowski TriWawa Warszawa Polska
308 Paweł Meissner Tigers Team / Łódź Run Crew Łódź Polska
309 Emil Celer KW Poznań Połczyn Zdrój Polska
310 Krzysztof Jaz KM TEAM Mieszkowice Polska
311 Marcin Dzierla hardcore runner Żerków Polska
312 Lukasz Szczeszek   Poznań Polska
313 Tomasz Janusz Pifko Team WROCŁAW Polska
314 Rafał Krakowiak KRAKOWIAK ULTRA TEAM Krosno Polska
315 Hanna Horbacz-Rosa   Rabowice Polska
316 Marlena Pauszek Lucky Team Wągrowiec Polska
317 Maciej Nazimek R7 Kraków Polska
318 Adam Banaszek biegusiem.pl Warszawa Polska
319 Robert Pura   Gorzów Wielkopolski Polska
320 Ewa Trzetrzelewska-Lalik IceUp! Team Jerzmanowice Polska
321 Sebastian Plonkowski   PŁOTY Polska
322 Rafał Kruzel Biegowe Misie Legnica Polska
323 Agata Labedzka Marcin Świerc Team/ Dynafit Polska Amsterdam Holandia
324 Paweł Gramacki Gramol Team Trzcielin Polska
325 Tomasz Sokulski   Wrocław Polska
326 Krzysztof Biesiekierski AKM Olsztyn/Drużyna Wilka Olsztyn Polska
327 Krzysztof Bogaczyk   Równe Polska
328 Mariusz Cetnarowski   Wrocław Polska
329 Mateusz Oracz Bez Litości J****  **S Zalasewo Polska
330 Paweł Dwornicki Żary Runners Team Żary Polska
331 Bogusz Raczyński ZEMAT TG Aleksandrów Łódzki Polska
332 Marek Zakrzewski AleDobre.pl Warszawa Polska
333 Hubert Gaudyn   Krosno Odrzańskie Polska
334 Maciej Sęk #dwazombiaki Wrocław Polska
335 Wojciech Szkoła Natural Born Runners Poznań Polska
336 Michał Kautz   Gdynia Polska
337 Adrianna Skibniewska Piaseczno Running Piaseczno Polska
338 Grzegorz Tuszkanow Tuchol Team \ KilometryPomocy Wrocław Polska
339 Artur Rozner   Piaseczno Polska
340 Piotr Stachurski Piekarnia RUSTYKALNA Radom Jedlnia Letnisko Polska
341 Filip Gamrot   Kraków Polska
342 Paweł Szarf Załoga Górska Kędzierzyn-Koźle Polska
343 Dariusz Kitlas   Wasilków Polska
344 Tadeusz Kowalczyk   Poznań Polska
345 Konrad Pytka Naprzód Młociny Warszawa Polska
346 Radek Okienczuk T-Run-Ozaury Szczecin Polska
347 Artur Kłoś Stay Insane Lublin Polska
348 Dobrochna Janicka   Poznań Polska
349 Rafał Śliwiński CZARNY KOŃ Proszowa Polska
350 Sylwia Kiełbasa   Chełm Polska
351 Paweł Kuciel Axis Usługi Fizjoterapeutyczne Tenczynek Polska
352 Tomasz Jędrzejko Sidor Team Polska / KS Sprint Bielsko-Biała Janowice Polska
353 Alicja Jędraszek   Pabianice Polska
354 Joanna Widomska-Maciejewska Przedwojewski Team Lublin Polska
355 Arkadiusz Antoszczuk Ultrack Kiełczów Polska
356 Agnieszka Kania Drużyna Szpiku Poznań Polska
357 Łukasz Flisiński Alpin Sport Hoka One One Team Sosnowiec Polska
358 Robert Przykucki No Excuses Team Gniezno Polska
359 Łukasz Broniszewski Przedwojewski Team Warszawa Polska
360 Jarosław Szeligowski www.calisiamed.pl ŻYDÓW Polska
361 Tomasz Chomicz KLIMAT SUWAŁKI Suwałki Polska
362 Jacek Masiukiewicz www.treningfizjoterapia.pl Skwierzyna Polska
363 Katarzyna Solińska Salomon Suunto Team Polska Kraków Polska
364 Wojciech Oczkowski Browar Fortuna Trzcianka Polska
365 Tomasz Schaefer Witl Poznań Polska
366 Michal Rajca   Wroclaw Polska
367 Maciej Dombrowski ATTIQ Team Kraków Polska
368 Marta Hala Tarnowo Podgórne Biega Tarnowo Podgórne Polska
369 Antoni Kozielewski   Poznan Polska
370 Ania Heneczkowska   Poznań Polska
371 Jan Dysarz Browar Fortuna Rokietnica Polska
372 Łukasz Hancyk Browar Fortuna Tarnowo Podgórne Polska
373 Danguole Bickuniene Trail Running Factory Vilnius Litwa
374 Piotr Stawiński Pro Patria Poznań Polska
375 Wiktor Żuraw SBRT WROCŁAW / MOCNA GRUPA CEZARA Wrocław Polska
376 Malgorzata Poliwka-Kisiel Team Biegowy Szczecinek Szczecinek Polska
377 Amadeusz Kowal Naprzód Młociny Lubaczów Polska
378 Rafał Matyja LeszNolimits Runners Lipno Polska
379 Beata Białek KB HERMES – GRYFINO Żarczyn Polska
380 Radosław Jakubiec GoLenie Dąbrowa Górnicza Polska
381 Zofia Adamska Run Explore Team Złotniki Polska
382 Przemysław Kózka NBR Team Skórzewo Polska
383 Marlena Golon Golon Team Sicienko Polska
384 Maksym Rupieta WUEF Tri Team Poznań Polska
385 Tomasz Wnuk Naprzód Młociny Warszawa Polska
386 Jacek Struk   Huta Mińska Polska
387 Marcin Walczuk KS Sieradz Biega Brzeźnio Polska
388 Paweł Fiszer   Kraków Polska
389 Alicja Białobłocka   Wrocław Polska
390 Weronika Wolf W górach jest wszystko co kocham Mchawa Polska
391 Anna Myślińska Ekobiegi Warszawa Polska
392 Przemysław Wełniak Swajoloty Zalasewo Polska
393 Jakub Szpała Buttons Team Żagań Polska
394 Natalia Matuła TriO Oświęcim Polska
395 Roman Ficek Hoka One One Polska Skawica Polska
396 Marcela Rambová   Hradec Králové Czechy
397 Norbert Kubacz Biegam Naturalnie Warszawa Polska
398 Daniel Sychowicz Breaking3 Otwock Polska
399 Jędrzej Maćkowski Od Grubasa do Ultrasa Kielce Polska
400 Damian Stelmach Dogoń GM/ Góral z Mazur Running  Team Brwinów Polska